Bytoví designeři

bytoví designeři

Navrhněte svým klientům interiér snů.

Vaše designerky

„Interiéry jsou jako život. Jeho dokonalost je ve funkčních
detailech.“
Jejich motto nejlépe vystihuje přístup s jakým navrhují rezidenční i komerční prostory před výstavbou, ve výstavbě nebo před rekonstrukcí.

Navrhují interiéry, které vyprávějí váš příběh.


Anna Ježková

Designérka a milovnice umění studuje na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.  Ke svým vizualizacím přistupuje zodpovědně, s nadšením a smyslem pro krásno. Má ráda nadčasový design, ale neodmítne ani romantický a retro styl.

Velmi si libuje ve společnosti lidí, takže pozvání na kávu nikdy neodmítne! Ve svém volném čase se věnuje ušlechtilým činnostem – jako je čtení knih a starání se o svou domácí džungli.


Mgr. Zuzana Sarlosi 

Návrhy interiérů formou moodboardů dostupné pro každého, kdo staví, začíná navrhovat interiér od nuly, nebo naopak už má interiér zařízený, ale něco mu nesedí, neví jak dál, neví jak kombinovat nebo jednoduše potřebuje v interiéru změnu.

Miluji minimalismus, přírodní nadčasové barvy a materiály, vzdušný a elegantní design. Kromě vizualizací dostane klient konkrétní nákupní seznam (s odkazy), kde jednotlivé produkty koupit a je už jen na něm zda vše koupí najednou nebo postupně. Je to ideální, rychlá a finančně přijatelná forma tzv. Detailing interiéru.


Klára Vejvodová

Jmenuji se Klára a jsem interiérová designérka. Vystudovala jsem design nábytku a interiéru na Mendelově univerzitě v Brně. Při navrhování kladu důraz na funkčnost, praktičnost a estetiku. Ke každému projektu přistupuji individuálně a snažím se vždy vytvořit jedinečný prostor, ve kterém se budete cítit sami sebou


Andrea Porzerová 

Navrhuji s láskou, emocí i s adrenalinem. Inspiruji.

Moje práce v několika krocích

  • Konzultace
  • Návrhy interiérů / autorské projekty
  • Realizace návrhů
  • Redesign
  • Objednávání zboží