Architekti

architekti

Vyberte si z nabídky luxusních obkladů, které vám pomohou vytvořit výjimečný projekt.

splňte svým klientům i ta nejnáročnější přání

Máte náročného klienta nebo zatím jen nápad, kterému s dokonalosti chybí výjimečné obklady? Rádi se staneme vašimi partnery. Provedeme vás osobně naším showroomem a ukážeme vám konkrétní varianty interiérových řešení.


máme široké portfolio výrobců

Spolupracujeme s nejlepšími evropskými výrobci obkladů a umíme pro váš záměr sehnat i nestandardní produkty. Rádi hledáme nová řešení a postupy a v případě zájmu vám návrhy i graficky zpracujeme.

Nabídněte svým klientům varianty, které je nadchnou

s kým spolupracujeme

Tomáš Kulička

  • návrhy staveb dle vašich představ 
  • vypracování projektové dokumentace 
  • zajištění potřebných povolení a vyjádření úřadů 


Ing. Katharina Procházková

Narodila jsem se v roce 1983 v Praze. Už od studia na gymnáziu jsem snila o tom, že jednou budu pracovat jako projektant ve velké stavební firmě. Proto rozhodnutí jít na stavební fakultu bylo jednoznačné. Při studiu jsem si založila živnost na projekční a grafické práce a začala pracovat jako externí zaměstnanec pro projekční kanceláře v Brně. Po studiu jsem odešla do Německa, kde jsem získala cenné zkušenosti v různých stavebních firmách. V roce 2018 jsem v Německu získala autorizaci, založila živnost a začala spolupracovat s architektonickými kancelářemi a developerskými firmami, se kterými spolupracuji dodnes.

V současné době žiji v České republice, kde se mi na začátku roku 2021 narodila dcera Nathalie. Díky velké podpoře mého manžela se mohu věnovat jak výchově naší milované dcery, tak i mé práci a to návrhu rodinných a bytových domů, interiérů a zahrad.

David Drobeček

  • realizace vaši snů a představ
  • vypracování projektové dokumentace 
  • zajištění potřebných povolení a vyjádření úřadů 

ozveme se vám

Chcete navázat spolupráci nebo si prohlédnout naše vzorky? Zanechte nám na sebe kontakt a nejpozději příští pracovní den se vám ozveme.